אודות AUTOART GROUP
אנחנו במסע בלתי ניתן לעצירה להגיע לסיפוק עמוק תשוקה לתפוס את הרגש האנושי הטהור ביותר על ידי חווית נהיגה. ליצור חיבור כל כך עמוק בין הנהג לבין המכונה, עד כדי התמכרות. זו התחושה שנוצרת כאשר ביצועים מוחלטים נפגשים עם יוקרה יחודית. זו תחושה שגורמת לשערות הצוואר לסמור, שגורמת ללב שלך לקפוץ מהחזה ברגע שאת.ה שומע.ת את שאגת המנוע. זה מה שהופך את הבטן, מכווץ את האישונים. וגורם לקצב הלב להאיץ כשאת.ה מוריד.ה את הרגל על הגז ומתחיל.ה את הנהיגה.

אסטון מרטין הינה יצרנית רכבי יוקרה ופרפורמנס אקסלוסיבים בעלי מורשת ומאפיינים ייחודים המזוהים ברחבי העולם. החברה נוסדה בשנת 1913 על ידי ליונל מרטין ורוברט במפורד. אסטון מרטין ידועה כאייקון גלובלי המשלב בין סגנון, יוקרה, ביצועים ובלעדיות. המותג הבריטי משלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הרכבת הרכבת החלקים מתבצעת בעבודת יד על ידי אמנים בתחומם, ועיצוב מהפנט כדי ליצור מגוון של רכבי ביצועים המוערכים על ידי המומחים הגדולים בעולם. לאחר חגיגות מאה השנים להיווסדה בשנת 2013, אסטון מרטין מביטה בנחישות אל עבר המאה הבאה, מאה נוספת של כוח, יופי ונשמה.

הרכבים הראשונים של אסטון מרטין עם אופי אינדיבדואלי וייחודי. ייצור הרכבים בעבודת יד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומגיאות לשיאי הביצועים. במהלך המאה שחלפה המותג נשאר נאמן לערכיו המקוריים שהתווה ליונל מרטין, אשר האמין שאסטון מרטין חייבת לייצר מכוניות באיכות הגבוה ביותר, ביצועים ברמה ולהנות תוך כדי. נגה שידע להעריך את ההנדסה, הפיתוח והעיצוב של הרכב ייחודי ואינדבדואלי כמו אסטון מרטין. הפילוסופיה הזו הובילה ליצירת כמה מהרכבים האייקונים ביותר בעולם הרכב. החל משנת 2007 אסטון מרטין בבעלות עצמאית ונמצאת בבעלות קונצריום של בתי השקעות בהובלת Investment Dar, Adeem Investment and Investlndustrial.

אנו קבוצת אוטוארט, גאים להיות הנציגים בישראל של מותג הסופר פרימיום הבריטי - Aston Martin. הקבוצה החלה את דרכה כיבואן הרשמי של המותג אסטון מרטין בישראל והתפתחה עם השנים להיות הקבוצה המובילה בישראל ביבוא שיווק ומכירה של רכבי סופר פרימיום ויוקרה בישרא. הקבוצה ממקומת בהרצליה פיתוח ולה אולם תצוגה מהיפים בישראל עם מגוון רכבי סאטון מרטין חדשים ויד שניה - TIMELESS. באולם התצוגה מגוון של רכבי ספורט ייחודים ודגמי קצה של כל מותגי הסופר המיובאים לישראל.

קבוצת אוטוארט הוקמה על ידי תומר דותן ומאיר אוחיון, מבכירי ענף הרכב בישראל, מייסדי רשת ״אוטודיל״ ופורצי הדרך בענף הרכב המשומש שהביאו והכירו ליצרן הישראלי את שיטתת הטרייד האמריקאית. בדומה למהפכת בענף הרכב המשומש פועלת קבוצת אוטוארט בצעדים דומים בתחום יבוא הרכב החדש בשיראל. התפיסה של פאוור סנטר גדול העונה על כל צרכי הלקוח בנקודת המכירה (one stop shop) מונגש ע״י קבוצת אוטוארט לכלל הלקוחות בישראל. בצמוד לאולם התצוגה של אסטון מרטין ניצב מתחם המכירות של הקבוצה עם מלאי של מאות רכבים חדשים מתקציב של 90 אלף ועד ל - 3 מיליון ש״ח.

מהיום יכולים הלקוחות לבחור את המותג והדגם הרצוי ובתקציב הנחוץ על המקום ללא צורך בהמתנה לשחרור מכס או המתנה של חודשים להגעת הרכב לישראל במקרה קיצון אחרים. קבוצת אוטוארט מציעה ללקוחותינו שירותי מימון בהתאמה אישית ע״י מומחים בתחום - בנקאי או חוץ בנקאי, שירותי ביטוח, אחריות יצרן מלאה, וכמובן שירותי טרייד אין בתנאים מועדפים ועל המקום כך שלקוח יכול לצאת עם הרכב החדש תוך דקות. אנו בקבוצת אוטוארט מחויבים לחווית לקוח בסטנדרט שלא נראה בישראל, תוך דגש על צרכי הלקוח החל משלב התאמת הרכב הנכון העונה על צרכי הלקוח ולא פחות חשוב, אנו ממשיכים ללוות את הלקוח אפילו לאחר הרכישה.

את הקבוצה מנחים ערכים של שקיפות, אמינות והוגנות אשר בשילוב ניסיון של עשרות שנים, מקצועיות צוות העובדים, החתירה למצוינותבכל פעולה, ותשוקה לענף בוא אנו פועלים, עוזרים לנו לתת ללקוח את החוויה הנדרשת ובסטנדרט הגבוה ביותר בעת רכישת הרכב וגם הרבה אחריה והם הבסיס לכל פעולה בקבוצת אוטוארט.