תוצרת אסטון מרטין
מתוחזק על ידי היבואן הבלעדי של אסטון מרטין

יצרנו את אסטון מרטין שלך כדי שנבין איך לשמור עליו במיטבו.

הבחירה במתן שירות אישי ונכון לרכב שלך הוא רק במרכז שירות רשמי של אסטון מרטין פירושה בחירה במומחיות של טכנאים מאושרים, מיומנים בטכניקות העדכניות ביותר של אסטון מרטין ושימוש בחלקים שתוכננו במיוחד עבור המכונית שלך.

מדוע לבחור בשירות רשמי של אסטון מרטין?

מי עדיף לטפל במכונית שלך מאשר המומחים? עם שירות Aston Martin, אתה יכול להירגע בידיעה שאסטון מרטין שלך בידיים בטוחות. טכנאי השירות המאושרים שלנו עוברים הכשרה קבועה בטכניקות העדכניות ביותר. הם משתמשים רק בחלקים מקוריים, עם אחריות כדי להבטיח שהמכונית שלך תקבל את השירות הטוב ביותר. בדיקות עבור עדכוני תוכנה ומכאניים כלולים, כמובן, כמו גם עדכון דיגיטלי של רשומת השירות כדי לתעד בצורה מאובטחת את מקור היסטוריית השירות של המכונית שלך.

נשאר בקשר

בואו נשמור על בקשר:

  • כל העדכונים על אסטון מרטין
  • ליידע אותך על דגמים חדשים
  • מציעים לך הטבות על טיפולים/אביזרים
  • מזמינים אותך להצטרף לאירועים מיוחדים

אנא אשר/י כיצד תרצו לשמוע מאיתנו:

לעולם לא נעביר את הפרטים האישיים שלך, נשמור על אבטחת הפרטים שלך ולעולם לא נשתף עם צדדים שלישיים למטרות שיווק.

“We” includes Aston Martin Lagonda Limited, Aston Martin Lagonda of Europe GmbH, Aston Martin Lagonda of North America Inc., Aston Martin Lagonda (China) Automobile Distribution Co. Ltd, Aston Martin Japan Limited, Aston Martin Asia Pacific PTE Limited, Aston Martin MENA Limited and your chosen Aston Martin Franchised Dealer.

אנו עשויים להשתמש בפרטים אלו רק מסיבות לגיטימיות הקשורות לשימוש או בבעלותך על מכונית של אסטון מרטין, מסיבות הנוגעות לאבטחת מידע או רשת, כדי להגן על זכויות משפטיות או לממש אותן או כדי לעמוד בדרישות הרגולטוריות.

את/ה יכול לעדכן את פרטי הקשר שלך בכל עת באמצעות דואר אלקטרוני showroom@autoartil.co.il או שנה את דעתך על ידי לחיצה על ״בטל הרשמה״ בכל דוא״ל שתקבל מאיתנו.

לפרטים נוספים על אופן השימוש והאחסון בנתונים שלך, עיין בכתובת שלנו מדיניות הפרטיות.